Të gjitha lajmet

LARGIM

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

Foto: Getty Images

Varane kërkon largimin nga Real Madridi


23 January, 2021 @13:45

Raphael Varane duket se është ngopur me kohën e tij te Real Madridi dhe tani po e kërkon largimin. Sipas asaj që raporton Diario Sport, mbrojtësi francez ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Los Blancos,

Varane është pjesë e gjigantit spanjoll që nga viti 2011, mirëpo tani po shikon një aventurë të re. Kontrata e tij skadon në vitin 2022, por mbrojtësi qendror po tenton që të gjejë një skuadër të re më së largu në këtë verë.

Natyrisht se me dëshirën e tij për largim, shumë klube të mëdha evropiane do të alarmohen dhe do të kërkojnë nënshkrimin me të.

Manchester United, Chelsea, Bayern Munich dhe Liverpoool, kanë shprehur ndër vite interesim për Varanen.


PAPU GOMEZ

Organizatori i Atalantës, po largohet

Serie A/La Liga/Transfere

Organizatori i Atalantës, po largohet

25/01/21 @ 23:08

LA LIGA

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

La Liga

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

23/01/21 @ 23:36

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

PROBLEME FINANCIARE

Real Madrid dëshiron Hakimin

Serie A/La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Hakimin

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

LA LIGA

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

La Liga

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

22/01/21 @ 17:10

COPA DEL REY

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

La Liga

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

22/01/21 @ 00:12

EIBAR - ATLETICO MADRID

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

La Liga

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

22/01/21 @ 00:01

LA LIGA

Zidane mund të shkarkohet

La Liga

Zidane mund të shkarkohet

21/01/21 @ 12:23


Të gjitha lajmet nga La Liga