Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO!

Tifozët e Malagës bëjnë “show” në aeroport, pasi klubi s’bën transfere

Tifozët e Malagës bëjnë “show” në aeroport, pasi klubi s’bën transfere


22 August, 2023 @20:05

Tifozët e Malagës, që këtë stinor do të garojë në ligën e tretë spanjolle kanë bërë “show” këto ditë në aeroportin e qytetit. Në shenjë proteste që klubi nuk ka transferuar asnjë lojtar, një grup tifozësh të ekipit kanë shkuar në aeroport dhe kanë pritur turistë që kanë arritur në qytet duke i festuar si nënshkrime të reja të klubit. Turistët e befasuar njëherë nuk kanë kuptuar se ç‘po ndodh, por me kohë të gjithë u ndanë të buzëqeshur me iniciativën e tifozerisë bardhekaltër. Për më shumë, videoja mëposhtë.

 

 

 


 
Të gjitha lajmet nga La Liga