Të gjitha lajmet

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Foto: EPA

Wolves vjen me përforcim nga La Liga


23 January, 2021 @11:55

Wolves ka firmosur sot me ish-futbollistin e Real Sociedadit, Willian Jose. Jose, nga sot do të vesh fanellën e Wolves dhe do të jetë me ta deri në fund të këtij sezoni si formë huazimi.

Wolves është duke kaluar në një formë të dobët dhe transferimi i Joses është pritur me padurim nga tifozët e klubit. Ai mund të bëjë debutimin e tij ndaj Chelsea më 27 janar.


HUAZIM

Arsenal dëshiron ta huazojë Torreiran

Premier League/Ligue 1/Transfere

Arsenal dëshiron ta huazojë Torreiran

28/01/21 @ 13:05

PREMIER LEAGUE

Manchester United befasohet në Old Trafford

Premier League

Manchester United befasohet në Old Trafford

27/01/21 @ 23:13

PREMIER LEAGUE

Tuchell fillon me barazim te Chelsea

Premier League

Tuchell fillon me barazim te Chelsea

27/01/21 @ 22:35

PREMIER LEAGUE

Leicester City pas James Tarkowski

Premier League/Transfere

Leicester City pas James Tarkowski

27/01/21 @ 15:20

NORVEGJEZI

Odegaard prezantohet te Arsenali

Premier League/La Liga/Transfere

Odegaard prezantohet te Arsenali

27/01/21 @ 12:52

PARIS

PSG afër huazimit të Dele Allit

Premier League/Ligue 1/Transfere

PSG afër huazimit të Dele Allit

27/01/21 @ 00:19

WBA 0-5 CITY

Lider i pastër, e shtata me radhë shkatërrimtare për rivalin

Premier League

Lider i pastër, e shtata me radhë shkatërrimtare për rivalin

26/01/21 @ 23:53

FLET TUCHEL

Fjalët e para të Tuchel si trajner i Chelseas

Premier League

Fjalët e para të Tuchel si trajner i Chelseas

26/01/21 @ 20:08

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Thomas Tuchel, trajneri i ri i Chelseat

Premier League

Zyrtare: Thomas Tuchel, trajneri i ri i Chelseat

26/01/21 @ 19:57

PREMIER LEAGUE

Shaqiri refuzon ekipin e Bundesligës, i lumtur te Liverpooli

Premier League/Bundesliga/Transfere

Shaqiri refuzon ekipin e Bundesligës, i lumtur te Liverpooli

26/01/21 @ 18:07


Të gjitha lajmet nga Premier League