Të gjitha lajmet

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Foto: Getty Images

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal


22 January, 2021 @18:00

Skuadra e Arsenalit pritet të bëjë një super transferim gjatë këtij miniafati dimëror. Sipas mediave në Spanjë dhe atyre në Angli, klubi londinez është afër marrëveshjes me lojtarin e Real Madridit, Martin Odegaard.

Kujtojmë se Odegaardi mori lajmin para disa dite se do të largohet nga “Santiago Bernabeu” dhe Arsenali është një nga klubet e vetme të interesuara për huazimin e norvegjezit.

Sipas gazetarit të The Athletic, David Ornstein, Odegaardi 90% ka arritur marrëveshje me Arsenalin.


CHELSEA

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

Premier League

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

25/01/21 @ 12:37

CHELSEA

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

Premier League

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

25/01/21 @ 12:20

TRANSFER

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

Premier League/Transfere

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

24/01/21 @ 20:53

FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58

PREMIER LEAGUE

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

Premier League/Transfere

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

22/01/21 @ 17:34

PREMIER LEAGUE

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

Premier League

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

22/01/21 @ 17:05


Të gjitha lajmet nga Premier League