Të gjitha lajmet

JUVENTUS

Alex Sandro shërohet nga COVID-19

Foto: Getty Images

Alex Sandro shërohet nga COVID-19


26 January, 2021 @21:02

Juventusi ka konfirmuar se Alex Sandro është shëruar nga COVID-19 dhe është në dispozicion për çerekfinalen e Kupës së Italisë.

Mbrojtësi i majtë tashmë është i lirë, pasi sot është testuar dhe ka dalë negativ dy herë radhazi. Braziliani nuk është më në vetizolim dhe mund të rifillojë stërvitjet me shokët e tij të skuadrës që nesër në mëngjes.

Kjo do të thotë se ai mund të jetë në dispozicion për çerekfinalen e Kupës së Italisë që nesër në mbrëmje kundër SPAL.

Alex Sandro mbushi 30 vjet të hënën.

 


LAZIO

Musacchio bashkëlojtar i ri i Muriqit

Serie A

Musacchio bashkëlojtar i ri i Muriqit

26/01/21 @ 23:19

COPPA ITALIA

Eriksen eliminon Milanin nga Kupa

Serie A

Eriksen eliminon Milanin nga Kupa

26/01/21 @ 22:52

SERIA A

Roma po bëhet me super trajner?

Serie A

Roma po bëhet me super trajner?

26/01/21 @ 19:37

SERIA A

Conte dënohet nga Komisioni Disiplinor

Serie A

Conte dënohet nga Komisioni Disiplinor

26/01/21 @ 18:37

TEAM OF THE HALF-SEASON 2020/21

Opta nxjerr 11-shen më të mirë në Serie A

Serie A

Opta nxjerr 11-shen më të mirë në Serie A

25/01/21 @ 23:43

PAPU GOMEZ

Organizatori i Atalantës, po largohet

Serie A/La Liga/Transfere

Organizatori i Atalantës, po largohet

25/01/21 @ 23:08

TOMORI

S’mund t’i thoja “jo” ftesës së më të mirit

Serie A

S’mund t’i thoja “jo” ftesës së më të mirit

25/01/21 @ 19:05

TE ROMA

Edin Dzeko mund të largohet, pas mosmarrëveshjes me trajnerin

Serie A/Transfere

Edin Dzeko mund të largohet, pas mosmarrëveshjes me trajnerin

25/01/21 @ 18:47

SERIE A

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

24/01/21 @ 20:02

MILAN - ATALANTA

Djimsiti 90 min, Atalanta dridh San Siron

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Djimsiti 90 min, Atalanta dridh San Siron

23/01/21 @ 20:14


Të gjitha lajmet nga Serie A