Të gjitha lajmet

LËNDIM

Benzema duke shpresuar në një shërim të shpejt

Foto: Real Madrid

Benzema duke shpresuar në një shërim të shpejt


21 February, 2021 @13:49

Lëndimi i Karim Benzema u konfirmua, lëndim ky që praktikisht e përjashton atë nga udhëtimi për t’u përballur me Atalantan të mërkurën, për Champions League.

Zinedine Zidane tha pas ndeshjes se Benzema do t’i nënshtrohet një skanimi MRI të dielën pra ditën e sotme dhe rezultatet e kësaj do të vendosin nëse ai do të udhëtojë në Bergamo apo jo.

Rëndësia e Benzema është e madhe pasi ai do bënte një ndryshim kundër Atalanta, por drejtuesit e Real Madrid e dinë që duhet të jenë të kujdesshëm sepse një dëmtim tjetër do të ishte një katastrofë.

Sergio Ramos, Dani Carvajal, Eden Hazard, Eder Militao, Alvaro Odriozola, Rodrygo Goes dhe Marcelo janë të gjithë të lënduar


11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Feronikeli

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Ballkani - Feronikeli

21/02/21 @ 12:51

TRANSFER

Zyrtare: Ernest Muçi te gjiganti polak

FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë

Zyrtare: Ernest Muçi te gjiganti polak

21/02/21 @ 12:50

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Gjilani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Llapi - Gjilani

21/02/21 @ 12:45

SERIE A

Eusebio Di Francesko afër shkarkimit

Serie A

Eusebio Di Francesko afër shkarkimit

21/02/21 @ 10:45

SERIE A

Klubet e Seria A në garë për talentin e Palmeiras

Serie A/Transfere

Klubet e Seria A në garë për talentin e Palmeiras

21/02/21 @ 10:24

VITIA - VLLAZNIA

Edhe Vitia dëshiron kryesimin, për fitore ndaj Vllaznisë

FFK Liga e parë

Edhe Vitia dëshiron kryesimin, për fitore ndaj Vllaznisë

21/02/21 @ 09:49

ULPIANA - RAMIZ SADIKU

Ulpiana kërkon pozitën e parë

FFK Liga e parë

Ulpiana kërkon pozitën e parë

21/02/21 @ 09:45

FERIZAJ - DARDANA

Ferizaji në krizë, e pret Dardanën

FFK Liga e parë

Ferizaji në krizë, e pret Dardanën

21/02/21 @ 09:40

ONIX - ISTOGU

Përballja më interesante e Grupit A, Onix-Istogu

FFK Liga e parë

Përballja më interesante e Grupit A, Onix-Istogu

21/02/21 @ 09:36

TREPÇA - A&N

A&N kërkon fitoren e gjashtë rresht

FFK Liga e parë

A&N kërkon fitoren e gjashtë rresht

21/02/21 @ 09:30

FORMACIONET ZYRTARE

Real Madrid – Valladolid, formacionet zyrtare

La Liga

Real Madrid – Valladolid, formacionet zyrtare

20/02/21 @ 20:44

TRANSFER

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

Premier League/La Liga/Transfere

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

20/02/21 @ 10:40

TRANSFER

Manchester United 150 milionë për Fati, Barcelona refuzon

Premier League/La Liga/Transfere

Manchester United 150 milionë për Fati, Barcelona refuzon

20/02/21 @ 10:10

MANCHESTER CITY

Manchester City mohon ofertën për Messin

Premier League/La Liga/Transfere

Manchester City mohon ofertën për Messin

19/02/21 @ 20:04

LA LIGA

Telashe te Atletico, edhe një mungesë e re

La Liga

Telashe te Atletico, edhe një mungesë e re

19/02/21 @ 19:03

LA LIGA

Probleme te Reali, Zidane fton 5 lojtarë nga Castilla

La Liga

Probleme te Reali, Zidane fton 5 lojtarë nga Castilla

19/02/21 @ 18:44

SERIE A

Milani pas Mathías Olivera

Serie A/La Liga/Transfere

Milani pas Mathías Olivera

18/02/21 @ 17:04

PREMIER LEAGUE

Chelsea me avantazh përpara sfidës me Atletico Madrid

Champions League/Premier League/La Liga

Chelsea me avantazh përpara sfidës me Atletico Madrid

18/02/21 @ 16:18

MEDIA TALK

Juventus në garë për Depay

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Juventus në garë për Depay

18/02/21 @ 14:37

FRANCEZI

Varane kalon nga “Nike” në “Puma”

La Liga/International

Varane kalon nga “Nike” në “Puma”

18/02/21 @ 13:43


Të gjitha lajmet nga La Liga