Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPONSORSHIP

Familjes KB Peja i bashkangjitet Sunasport

Foto: KBPeja/fb

Familjes KB Peja i bashkangjitet Sunasport


21 December, 2021 @10:29

Dyqani më i madh i veshjeve sportive, Sunasport, i është bashkuar familjes KB Peja.

Faqja zyrtare e ekipit verdhezi ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje sponsorimi me kompnaninë në fjalë, ndërsa Sunasport ka bërë të ditur se ka qëllime të njëjta sikurse klubi në fjalë.

Ata dëshirojnë të jenë më të mirët në industrinë ku operojnë.


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera