Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA (F)

Kosova (F) zhvillon stërvitjen para kualifikimeve

Kosova (F) zhvillon stërvitjen para kualifikimeve


Teksti: FHK

26 May, 2021 @22:18

Kombëtarja e Kosovës (F) në hendboll ka nisur përgatitjet për ndeshjet kualifikuese që janë prej 3 deri më 5 qershor në Prishtinë.

Kombëtarja kompletohet në ditët e ardhshme, ndërsa synimi është që të fitohet grupi për avancim tutje.

Kosova është në grup me Portugalinë, Luksemburgun dhe Qipron.


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga