Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA - TURQIA

Kosova pret Turqinë në Prishtinë

Kosova pret Turqinë në Prishtinë


12 January, 2022 @10:51

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll, sot zhvillon ndeshjen e pestë kualifikuese për Botërorin 2023.

Kosova do të përballet me Turqinë në “Pallatin e Rinisë dhe Sporteve” në Prishtinë nga ora 19:15.

Kosova aktualisht gjendet në pozitën e fundit me 1 pikë, kurse Turqia është në vend të dytë me 4 pikë.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 25-23 në favor të Turqisë.


MEDIA TALK

Televizioni grek, kërkon falje për gabimin

FHK Superliga

Televizioni grek, kërkon falje për gabimin

11/01/22 @ 22:06

MEDIA TALK

Novak Djokovic me PCR test të manipuluar?!

Tenis

Novak Djokovic me PCR test të manipuluar?!

11/01/22 @ 20:00

FHK

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

FHK Superliga

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

11/01/22 @ 13:27

PARA DUELIT NDAJ TURQËVE

Një i suspenduar dhe një i lënduar para ndeshjes së radhës

FHK Superliga

Një i suspenduar dhe një i lënduar para ndeshjes së radhës

11/01/22 @ 12:07

SUKSES I RADHËS

Arlinda Rushiti finaliste në ITF WorldTennisTour

Tenis

Arlinda Rushiti finaliste në ITF WorldTennisTour

10/01/22 @ 14:38

NGA CEREMONIA

Aja Broqi e Meldin Mustafi, tenistët më të mirë të vitit 2021

Tenis

Aja Broqi e Meldin Mustafi, tenistët më të mirë të vitit 2021

10/01/22 @ 12:05

TRANSMETIMI

Ku do të transmetohet ndeshja Kosova-Turqia?

FHK Superliga

Ku do të transmetohet ndeshja Kosova-Turqia?

12/01/22 @ 11:43

MEDIA TALK

Televizioni grek, kërkon falje për gabimin

FHK Superliga

Televizioni grek, kërkon falje për gabimin

11/01/22 @ 22:06

FHK

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

FHK Superliga

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

11/01/22 @ 13:27

PARA DUELIT NDAJ TURQËVE

Një i suspenduar dhe një i lënduar para ndeshjes së radhës

FHK Superliga

Një i suspenduar dhe një i lënduar para ndeshjes së radhës

11/01/22 @ 12:07

KOSOVA

Kosova mposhtet minimalisht nga Greqia në hendboll

Të tjera/FHK Superliga

Kosova mposhtet minimalisht nga Greqia në hendboll

09/01/22 @ 17:50

KOSOVA - GREQIA

Fundi dramatik, Kosova pëson me 1 diferencë nga liderja

FHK Superliga

Fundi dramatik, Kosova pëson me 1 diferencë nga liderja

05/01/22 @ 22:28

TRANSMETIMI

Ku do të transmetohet ndeshja Kosova-Greqia?

FHK Superliga

Ku do të transmetohet ndeshja Kosova-Greqia?

05/01/22 @ 11:10

HENDBOLL

Sonte Kosova pret Greqinë në Prishtinë

FHK Superliga

Sonte Kosova pret Greqinë në Prishtinë

05/01/22 @ 11:03

PËRGATITJET PARA UDHËTIMIT

Stërvitjet e fundit para duelit ndaj Malit të Zi

FHK Superliga

Stërvitjet e fundit para duelit ndaj Malit të Zi

24/12/21 @ 16:48

KOSOVA A

Bujar Qerimi shpall listën e lojtarëve për ndeshjet e radhës

FHK Superliga

Bujar Qerimi shpall listën e lojtarëve për ndeshjet e radhës

23/12/21 @ 07:25


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga