Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA - TURQIA

Kosova - Turqia, mbyllet pjesa e parë

Kosova - Turqia, mbyllet pjesa e parë


12 January, 2022 @19:54

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së hendbollit mes Kosovës dhe Turqisë.

Përfaqësueset në fjalë po përballen në Prishtinë në kuadër të fazës së parë kualifikuese drejt Kampionatit Botëror.

Pjesa e parë mes skuadrave ka përfunduar me rezultat të barabartë 13-13.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera