Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VOLEJBOLL

Luboteni pjesë e “CEV Challenge Cup 2023”

Luboteni pjesë e “CEV Challenge Cup 2023”


29 June, 2022 @9:21

KV Luboteni do ta përfaqësojë Kampionatin e Kosovës në “CEV Challenge Cup 2023”

Ekipi ferizajas do të ndeshet me rivalin izraelit Maccabi Tel Aviv, në 1/32-tën e finales së garës.

Më 13 tetor, 2022, Luboteni luan si mysafir i ekipit izraelit, për të zhvilluar duelin e kthimit një javë më vonë.


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera