Të gjitha lajmet

FRANCË

Monaco tenton transferimin e Marcelos

Foto: Getty Images

Monaco tenton transferimin e Marcelos


19 January, 2021 @12:08

Marcelo mund të largohet në fund të këtij edicioni nga Real Madridi.

Mbrojtësi brazilian nuk është më në planet e Zinedine Zidanes dhe lidhët me një largim nga Los Blancos me të përfunduar ky edicion.

Por, sipas asaj që raporton AS, Monaco është duke tentuar transferimin e Marcelo qysh në këtë afat kalimtar të janarit.

Trajneri francez nuk ka besim më në mbrojtësin brazilian dhe është i gatshëm që të largojë atë, mirëpo vetëm në verë. Skuadra nga Ligue 1 duhet të pres që të përfundojë ky edicion dhe të tentojë për transferimin e tij.

Marcelo ka aktualisht edhe 18 muaj kontratë me Real Madridi dhe duket se koha e tij në Madridi ka përfunduar.


LIGUE 1

Dijoni 4 ndeshje pa fitore, 18 minuta për Celinën

Ligue 1

Dijoni 4 ndeshje pa fitore, 18 minuta për Celinën

27/01/21 @ 22:59

PARIS

PSG afër huazimit të Dele Allit

Premier League/Ligue 1/Transfere

PSG afër huazimit të Dele Allit

27/01/21 @ 00:19

MEDIA TALK

Paredes konfirmon, PSG po tenton transferimin e Messit

Ligue 1/La Liga/Transfere

Paredes konfirmon, PSG po tenton transferimin e Messit

26/01/21 @ 21:12

KONTRATA

Mbappe në dyshime për rinovimin e kontratës së tij

Ligue 1/Transfere

Mbappe në dyshime për rinovimin e kontratës së tij

24/01/21 @ 14:27

PARIS

Neymar 100

Ligue 1

Neymar 100

22/01/21 @ 23:27

LIGUE 1

Mbappe me golat e para nën urdhërat e Pochettinos, PSG lider

Ligue 1

Mbappe me golat e para nën urdhërat e Pochettinos, PSG lider

22/01/21 @ 23:00

OLYMPIQUE

Marseille zyrtarizon Milikun pas mesnate

Serie A/Ligue 1/Transfere

Marseille zyrtarizon Milikun pas mesnate

22/01/21 @ 00:31

DREJT EKIPIT TË RI

Milik para testeve mjekësore te ekipi i ri

Serie A/Ligue 1/Transfere

Milik para testeve mjekësore te ekipi i ri

21/01/21 @ 11:41

MEDIA TALK

PSG nuk i ndahet Barcelonës – kërkon edhe Emersonin

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG nuk i ndahet Barcelonës – kërkon edhe Emersonin

20/01/21 @ 11:42

ARBËR ZENELI

Zeneli lojtari i ndeshjes te Reims

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Zeneli lojtari i ndeshjes te Reims

17/01/21 @ 20:56


Të gjitha lajmet nga Ligue 1