Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NEYMAR

Neymar me kontratë të re në PSG?

Champions League/Ligue 1

Neymar me kontratë të re në PSG?

15/04/21 @ 14:06

NË KËRKIM TË GJYSMËFINALES

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

13/04/21 @ 15:42

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

KOLUMNE

5 për fundjavë - Fundjava e El Clasicos!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

5 për fundjavë - Fundjava e El Clasicos!

09/04/21 @ 19:30

VALON BERISHA

Mbyllet sezoni për Valon Berishën

Përfaqësuesja/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Mbyllet sezoni për Valon Berishën

09/04/21 @ 17:13

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Ligue 1/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

02/04/21 @ 18:00

KONTRATË

Nuk ka përparim në kontratë me PSG-në

Champions League/Ligue 1/Transfere

Nuk ka përparim në kontratë me PSG-në

01/04/21 @ 16:50

MBROJTËSI FRANCEZ

E kërkonte Milani, nënshkruan për Leipzigun

Bundesliga/Ligue 1/Transfere

E kërkonte Milani, nënshkruan për Leipzigun

22/03/21 @ 15:18

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

19/03/21 @ 16:00

THE DRAW

Çerekfinalet e Champions, me super-ndeshje dhe finalen e fundit

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1/La Liga

Çerekfinalet e Champions, me super-ndeshje dhe finalen e fundit

19/03/21 @ 12:24


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1