Të gjitha lajmet

SERIA A

Vidal flet pas golit kundër Fiorentinës

Foto: Inter

Vidal flet pas golit kundër Fiorentinës


13 January, 2021 @16:13

Duke folur në mikrofonët e Rai në fund të pjesës së parë midis Fiorentina dhe Inter që po zhvillohet tani, Arturo Vidal shprehu kënaqësinë për golin e tij të shënuar në një goditje dënimi:

Kam pasur një dëshirë të madhe për të shënuar, dua të jem i rëndësishëm këtu dhe të shënoj shumë gola’’.

Ndër të tjera, ai lavdëroi punën e ekipit tij dhe përpjeket që po bëjnë duke thënë: “Ne kemi luajtur në pjesën e parë duke ndjekur punën e bërë gjatë javës. Ne duhet të vazhdojmë kështu sepse Fiorentina është e fortë”.


SERIE A

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

24/01/21 @ 20:02

MILAN - ATALANTA

Djimsiti 90 min, Atalanta dridh San Siron

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Djimsiti 90 min, Atalanta dridh San Siron

23/01/21 @ 20:14

SERIE A

Spezias i mbetet gëzimi në fyt, asnjë minutë për Ismajlin

Serie A

Spezias i mbetet gëzimi në fyt, asnjë minutë për Ismajlin

23/01/21 @ 19:53

SERIA A

Shtyhen testet mjekësore të El Shaarawyt, pozitiv me COVID-19

Serie A/Transfere

Shtyhen testet mjekësore të El Shaarawyt, pozitiv me COVID-19

23/01/21 @ 13:24

TRANSFERE

El Shaarawy gjithnjë e më afër rikthimit te Roma

Serie A/Transfere

El Shaarawy gjithnjë e më afër rikthimit te Roma

23/01/21 @ 12:48

PROBLEME FINANCIARE

Real Madrid dëshiron Hakimin

Serie A/La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Hakimin

23/01/21 @ 12:22

SERIE A

Ekipi i Vojvodës nxjerr barazim

Serie A

Ekipi i Vojvodës nxjerr barazim

22/01/21 @ 22:52

ZYRTARE

Tomori prezentohet te Milani

Serie A

Tomori prezentohet te Milani

22/01/21 @ 19:31

TRANSFER

Riza Durmisi nga Lazio në Serie B

Serie A

Riza Durmisi nga Lazio në Serie B

22/01/21 @ 19:13

ROSSONERI

Rebić, Krunić, Theo - rikthehen te Milan

Serie A

Rebić, Krunić, Theo - rikthehen te Milan

22/01/21 @ 01:13


Të gjitha lajmet nga Serie A