Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E VETERANËVE

Vëllaznimi - fiton Kupën e Kosovës te veteranët

25 June, 2023 @20:11

Basketbollistët veteranë të Vëllaznimit, duke e mposhtur Bashkimin në finale të Kupës së Kosovës për veteranë, ka fituar trofeun e…

Lexo më shumë  →