Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

KONFERENCA

Jemi grup i bashkuar, fitorja e merituar

Jemi grup i bashkuar, fitorja e merituar


20 June, 2016 @19:31

Në konferencën për shtyp një ditë pas fitores historike me Rumaninë, para mediave u paraqitën Burim Kukeli dhe Orges Shehi.

Kukeli, i cili mbrëmë nuk luajti për shkak të dy kartonëve të verdhë në dy ndeshjet e para, para mediave u shpreh:

Normalisht se dëshiroja të isha pjesë e ndeshjes, mirëpo gjithsesi jam shumë i lumtur për fitoren, e cila ishte me plot meritë.

Federata, skuadra dhe të gjithë shqiptarët kudo në botë janë të lumtur me këtë fitore dhe kjo është kënaqësia jonë më e madhe. Ne nuk kemi yje të mëdhënjë në skuadër, mirëpo mundohemi t’i tregojmë vlerat tona duke luajtur të bashkuar si grup.

Gjithçka është rezultat i punës së madhe në stërvitje dhe mentalitetit që të mos dorëzohemi deri në fund. Tek festimi i Armandos afër pankinës tonë u pa se sa të lumtur jemi dhe u pa që ne jemi një grup i bashkuar.” - u shpreh Kukeli.


SHORTI

Shkëndija mëson kundërshtarin në Europa League

Europa League/International

Shkëndija mëson kundërshtarin në Europa League

20/06/16 @ 18:10

TRAJNERI

Lazio me trajner të ri

Serie A/Transfere

Lazio me trajner të ri

20/06/16 @ 15:12

KUQEZINJTË

Arrijnë në rezidencë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Arrijnë në rezidencë

20/06/16 @ 15:07

GRUPI B - DUELET E FUNDIT

Luajnë për pozitat përfundimtare

UEFA Euro 2016

Luajnë për pozitat përfundimtare

20/06/16 @ 14:35

MEDIA SPANJOLLE

Hysaj zëvendësim i Dani Alvesit

Serie A/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Hysaj zëvendësim i Dani Alvesit

20/06/16 @ 14:15

AS MOZAMBIKUN

Simitçiu qorton lojtarët pas humbjes befasuese nga Mozambiku

Futsall Superliga

Simitçiu qorton lojtarët pas humbjes befasuese nga Mozambiku

27/07/21 @ 15:53

TOKYO 2020 — BOKS

Dubois mposht Donjeta Sadikun në debutim

Lojërat Olimpike/Të tjera

Dubois mposht Donjeta Sadikun në debutim

27/07/21 @ 06:52

FSHF

FSHF kërkon nga MSH: Të gjithë të vakcinuarit në stadium

FSHF Kategoria Superiore

FSHF kërkon nga MSH: Të gjithë të vakcinuarit në stadium

26/07/21 @ 19:15

FUTSALL

Pas humbjes, Kosova regjistron barazim

Futsall Superliga

Pas humbjes, Kosova regjistron barazim

26/07/21 @ 18:01

SUPERLIGA TURKE

Galatasarayi zyrtarizon edhe një përforcim

International

Galatasarayi zyrtarizon edhe një përforcim

26/07/21 @ 17:48

PREMIER LEAGUE

Lajm i mirë për Liverpoolin, Van Dijk pranë rikthimit

Premier League

Lajm i mirë për Liverpoolin, Van Dijk pranë rikthimit

26/07/21 @ 14:39

TOKYO 2020 — XHUDO

Pensionohet Mbretëresha Majlindë

Lojërat Olimpike/Xhudo

Pensionohet Mbretëresha Majlindë

26/07/21 @ 14:25

SHQIP në BOTË

Mërgim Berisha në shënjestër të Fenerbahçes

International/Sportistë shqiptarë në botë

Mërgim Berisha në shënjestër të Fenerbahçes

26/07/21 @ 13:37

DRITON KUKA

Kosova mbi të gjitha

Lojërat Olimpike/Xhudo

Kosova mbi të gjitha

26/07/21 @ 12:32

TOKYO 2020 — XHUDO

Mrekullia e xhudos kosovare, Nora Gjakova merr të artën në Tokio

Lojërat Olimpike/Xhudo

Mrekullia e xhudos kosovare, Nora Gjakova merr të artën në Tokio

26/07/21 @ 12:07


 
Të gjitha lajmet nga