Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VAZHDOJNË ME LOJTARËT BAZË

2 Korriku renovon me pjesën më të madhe të ekipit

2 Korriku renovon me pjesën më të madhe të ekipit


24 July, 2023 @13:08

Gjatë javës që e lamë pas, skuadra e 2 Korrikut që garon në Ligën e Parë — Grupi B ka bërë të ditur se ka vazhduar kontratat me disa lojtarë të ekipit.

Prishtinasit, që njihen si ekip ku dalin shumë talentë dhe kanë vazhduar me trajnerin Bekim Ademi edhe në stinorin e radhës veçse kanë nisur përgatitjet dhe kanë zhvilluar ndeshje miqësore.

Kurse, klubi në anën tjetër ka bërë të ditur se kanë vazhduar me këta lojtarë: Yll Prekopuca, Arjol Bllaca, Redon Bejta, Agron Beqiri, Milot Stublla, Flamur Neziri, Abit Salihu dhe Riad Jashari. ◼️

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë