Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJAKOVË

Katër transfere të reja te Vëllaznimi

Katër transfere të reja te Vëllaznimi


12 July, 2023 @17:00

Nuk ka të ndalur skuadra gjakovare. Vëllaznimi mbrëmë e sot ka zyrtarizuar edhe katër lojtarë tjerë në ekip, ndërsa ka arritur marrëveshje njësezonale me lojtarët.

Qëndrim Gashi vjen nga A&N, Mark Bushaj vjen prej ëindisch, Art Maloku nga Istogu kurse Altin Vojvoda nga Drenica.

Ekipi që drejtohet nga Megzon Visoka është përforcuar mjaft këtë verë dhe ka vazhduar kontratat e ekipit bazë që ka pasur në fund të stinorit të kaluar. Me këtë, Vëllaznimi shpreson që të arrijë njërin nga dy vendet e para dhe të tentojë arritjen në Superligë.◼️


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë