Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHORTI

Shkëndija mëson kundërshtarin në Europa League

Foto: KF Shkëndija

Shkëndija mëson kundërshtarin në Europa League


20 June, 2016 @18:10

Në shortin e hedhur në kuadër të kualifikimeve për Europa League në Nyon të Zvicrës është vendosur që Shkëndija të përballet me skuadrën e Krakovias nga Polonia.

Ndeshja e parë do të luhet më 30 qershor në Shkup, ndërsa takimi i kthimit në fushë të Krakovias më 7 korrik.

Krakovia do të jetë jetë kundërshtari i skuadrës tetovare në raundin e parë, ndërsa nëse kalohet ky raund, Shkëndija do të takohet me fituesin e takimit mes Nefçit dhe Balzanit.

Shorti i raundit të parë:


TRAJNERI

Lazio me trajner të ri

Serie A/Transfere

Lazio me trajner të ri

20/06/16 @ 15:12

KUQEZINJTË

Arrijnë në rezidencë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Arrijnë në rezidencë

20/06/16 @ 15:07

GRUPI B - DUELET E FUNDIT

Luajnë për pozitat përfundimtare

UEFA Euro 2016

Luajnë për pozitat përfundimtare

20/06/16 @ 14:35

MEDIA SPANJOLLE

Hysaj zëvendësim i Dani Alvesit

Serie A/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Hysaj zëvendësim i Dani Alvesit

20/06/16 @ 14:15

UECL

Llapi gati për Shkupin

FFK Superliga/Europa League

Llapi gati për Shkupin

07/07/21 @ 18:29

PARA NDESHJES

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

FFK Superliga/Europa League/International

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

07/07/21 @ 17:14

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

CONFERENCE LEAGUE

Llapi debuton në Evropë ndaj Shkupit

Europa League

Llapi debuton në Evropë ndaj Shkupit

15/06/21 @ 13:42

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

Europa League/Premier League/La Liga

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

27/05/21 @ 00:37

FINALJA E EUROPA LEAGUE

Penalltitë e portierëve vendosin, Villarreal fiton Europa League

Europa League/Premier League/La Liga/International

Penalltitë e portierëve vendosin, Villarreal fiton Europa League

26/05/21 @ 23:58

PARA FINALES

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

Europa League/Premier League/La Liga/International

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

26/05/21 @ 12:14

MEDIA TALK

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

Europa League/Premier League/Transfere

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

09/05/21 @ 13:37

SUPERLIGA EVROPIANE

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

Champions League/Europa League

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

07/05/21 @ 20:51


 
Të gjitha lajmet nga Europa League