Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TENIS

Kosova Open 2021, turneu i nivelit ITF mbahet në Pejë

Kosova Open 2021, turneu i nivelit ITF mbahet në Pejë


6 September, 2021 @11:37

Për herë të parë në Kosovë, këtë vit do të zhvillohet një turne ndërkombëtar i nivelit ITF të tenisit..

Mes datave 6 dhe 12 shtator në Pejë do të mbahet turneu Kosova Open 2021, J5 Peja.

Lajmi u bë i ditur nga Federata e Tenisit të Kosovës, e cila në njoftim shtoi që teniserë nga e gjithë bota do të luajnë në fushat e tenisit në Brestovik të Pejës.


 
Të gjitha lajmet nga Tenis