Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI

Ku do të transmetohet ndeshja Kosova-Turqia?

Ku do të transmetohet ndeshja Kosova-Turqia?


12 January, 2022 @11:43

Kombëtarja e Kosovës në hendboll sonte do të përballet me Turqinë në kuadër të kualifikimeve për Botërorin 2023 në Prishtinë.

Ndeshja do të fillon nga ora 19:15.

Ndeshjen mund ta shikoni në RTV 21.

TABELA AKTUALE

1.Greqia 8p
2.Turqia 4p
3.Belgjika 3p
4.Kosova 1p


AUSTRALIAN OPEN 2022

Përcaktohen bartësit e Australian Open 2022

Tenis

Përcaktohen bartësit e Australian Open 2022

12/01/22 @ 11:12

KOSOVA - TURQIA

Kosova pret Turqinë në Prishtinë

FHK Superliga

Kosova pret Turqinë në Prishtinë

12/01/22 @ 10:51

MEDIA TALK

Televizioni grek, kërkon falje për gabimin

FHK Superliga

Televizioni grek, kërkon falje për gabimin

11/01/22 @ 22:06

MEDIA TALK

Novak Djokovic me PCR test të manipuluar?!

Tenis

Novak Djokovic me PCR test të manipuluar?!

11/01/22 @ 20:00

FHK

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

FHK Superliga

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

11/01/22 @ 13:27

PARA DUELIT NDAJ TURQËVE

Një i suspenduar dhe një i lënduar para ndeshjes së radhës

FHK Superliga

Një i suspenduar dhe një i lënduar para ndeshjes së radhës

11/01/22 @ 12:07

KOSOVA - TURQIA

Kosova pret Turqinë në Prishtinë

FHK Superliga

Kosova pret Turqinë në Prishtinë

12/01/22 @ 10:51

MEDIA TALK

Televizioni grek, kërkon falje për gabimin

FHK Superliga

Televizioni grek, kërkon falje për gabimin

11/01/22 @ 22:06

FHK

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

FHK Superliga

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

11/01/22 @ 13:27

PARA DUELIT NDAJ TURQËVE

Një i suspenduar dhe një i lënduar para ndeshjes së radhës

FHK Superliga

Një i suspenduar dhe një i lënduar para ndeshjes së radhës

11/01/22 @ 12:07

KOSOVA

Kosova mposhtet minimalisht nga Greqia në hendboll

Të tjera/FHK Superliga

Kosova mposhtet minimalisht nga Greqia në hendboll

09/01/22 @ 17:50

KOSOVA - GREQIA

Fundi dramatik, Kosova pëson me 1 diferencë nga liderja

FHK Superliga

Fundi dramatik, Kosova pëson me 1 diferencë nga liderja

05/01/22 @ 22:28

TRANSMETIMI

Ku do të transmetohet ndeshja Kosova-Greqia?

FHK Superliga

Ku do të transmetohet ndeshja Kosova-Greqia?

05/01/22 @ 11:10

HENDBOLL

Sonte Kosova pret Greqinë në Prishtinë

FHK Superliga

Sonte Kosova pret Greqinë në Prishtinë

05/01/22 @ 11:03

PËRGATITJET PARA UDHËTIMIT

Stërvitjet e fundit para duelit ndaj Malit të Zi

FHK Superliga

Stërvitjet e fundit para duelit ndaj Malit të Zi

24/12/21 @ 16:48

KOSOVA A

Bujar Qerimi shpall listën e lojtarëve për ndeshjet e radhës

FHK Superliga

Bujar Qerimi shpall listën e lojtarëve për ndeshjet e radhës

23/12/21 @ 07:25


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga