Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TENIS

Vesa Gjinaj në finale

Vesa Gjinaj në finale


14 August, 2021 @16:53

Teniserja Vesa Gjinaj është kualifikuar në finale të turneut ‘Neocom Open 2021’ J5 që po mbahet në Shkup të Maqedonisë Veriore.

Në gjysmëfinale Gjinaj shënoi fitore kundër Sara Milanse me rezultat të ngushtë 6-3 3-6 7-5.


 
Të gjitha lajmet nga Tenis