Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TENIS

Vesa Gjinaj në xhiron e dytë të turneut “Tirana Open J5”

Vesa Gjinaj në xhiron e dytë të turneut “Tirana Open J5”


17 May, 2021 @18:01

Tenistja kosovare, Vesa Gjinaj, ka kaluar me sukses xhiron e parë të turneut ndërkombëtar “Tirana Open J5”.

Gjinaj arriti fitore me rezultat 2-0 në sete, duke e mposhtur tenisten nga Maqedonia Veriore, Monika Temkova, me rezultate të thella [6-1; 6-1].


 
Të gjitha lajmet nga Tenis