Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRAND SLAM PARIS 2019

Distria kap të argjendtën

Distria kap të argjendtën


9 February, 2019 @17:23

Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur të fitojë medaljen e argjendtë në Grand Slam të Parisit sot.

Pejanja Krasniqi është mposhtur në finale nga japonezja Ami Kondo, e cila mori medaljen e artë në njërin ndër turnetë më të rëndësishëm të xhudos në botë.


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera