Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRAND SLAM PARIS 2019

Distria Krasniqi në finale

Distria Krasniqi në finale


9 February, 2019 @15:37

Xhudisja kosovare Distria Krasniqi ka arritur finalen në Grand Slam të Parisit.

Në kategorinë e saj, nën 48 kilogramë, Distria do të ndeshen në finale ndaj japonezes Ami Kondo, që nis pas orës 16:00.

Distria në gjysmëfinale mposhti francezen Melanie Clement për të arritur finalen dhe së paku medaljen e argjendtë, ndërsa japonezja Kondo mposhti mongolen Narantsetseg Ganbaatar.


KARATE

Melos Gashi siguron medalje në evropian

Të tjera

Melos Gashi siguron medalje në evropian

08/02/19 @ 20:09

ARE 2019

Albini përfundon i 45-ti në garë

Të tjera

Albini përfundon i 45-ti në garë

06/02/19 @ 15:46

ARE 2019

Albin Tahiri garon sot

Të tjera

Albin Tahiri garon sot

06/02/19 @ 10:35

KOMITETI OLIMPIK

Kategorizohen Federatat dhe sportistët

Të tjera

Kategorizohen Federatat dhe sportistët

31/01/19 @ 15:57

SKITARI

Federata Skitare analizon gjendjen e pistave

Të tjera

Federata Skitare analizon gjendjen e pistave

31/01/19 @ 12:37

AUSTRALIAN OPEN / MEN'S FINAL

Nole i pamëshirshëm, deklason Nadalin dhe fiton Australian Open

Tenis

Nole i pamëshirshëm, deklason Nadalin dhe fiton Australian Open

27/01/19 @ 11:51

XHUDO

Loriana Kuka e argjendtë në Tel Aviv

Të tjera

Loriana Kuka e argjendtë në Tel Aviv

26/01/19 @ 16:33

NGA FEDERATA E SKIJIMIT

FSK informon, dy të rinj i kap orteku

Të tjera

FSK informon, dy të rinj i kap orteku

26/01/19 @ 16:17

XHUDO

Loriana siguron medaljen!

Të tjera

Loriana siguron medaljen!

26/01/19 @ 13:17

XHUDO

Loriana Kuka në gjysmëfinale

Të tjera

Loriana Kuka në gjysmëfinale

26/01/19 @ 12:21

TOKYO 2020 — BOKS

Dubois mposht Donjeta Sadikun në debutim

Lojërat Olimpike/Të tjera

Dubois mposht Donjeta Sadikun në debutim

27/07/21 @ 06:52

BOKS

Donjeta Sadiku në Tokio 2020

Lojërat Olimpike/Të tjera

Donjeta Sadiku në Tokio 2020

15/06/21 @ 18:58

ATLETIKË

Hajdari, Kryeziu, Ramadani, Deliu e Rysha - sjellin medalje

Të tjera

Hajdari, Kryeziu, Ramadani, Deliu e Rysha - sjellin medalje

06/06/21 @ 10:33

BOKS

Donjeta Sadiku humb ndeshjen dhe rastin për Olimpiadë

Të tjera

Donjeta Sadiku humb ndeshjen dhe rastin për Olimpiadë

04/06/21 @ 20:34

BOKS

Donjeta Sadiku synon normën olimpike nga Parisi

Të tjera

Donjeta Sadiku synon normën olimpike nga Parisi

02/06/21 @ 16:36

KARATE

Nishevci flet pas medaljes historike, shpreh mirënjohje për këta persona…

Të tjera

Nishevci flet pas medaljes historike, shpreh mirënjohje për këta persona…

22/05/21 @ 19:33

KARATE

Fortesa Orana, e pesta në Evropian

Të tjera

Fortesa Orana, e pesta në Evropian

22/05/21 @ 13:41

KARATE

Herolind Nishevci fiton medalje të bronztë në Evropian

Të tjera

Herolind Nishevci fiton medalje të bronztë në Evropian

22/05/21 @ 11:57

KARATE

Karateistet e Kosovës përfundojnë në vendin e shtatë në Evropian

Të tjera

Karateistet e Kosovës përfundojnë në vendin e shtatë në Evropian

21/05/21 @ 16:18

KARATE

Karateistet kosovare shënojnë fitore ndaj Polonisë

Të tjera

Karateistet kosovare shënojnë fitore ndaj Polonisë

21/05/21 @ 00:13


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera