Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

LORIANA KUKA

Loriana mposhtet në gjysmëfinale, vazhdon garën për medalje të bronztë

Loriana mposhtet në gjysmëfinale, vazhdon garën për medalje të bronztë


18 April, 2021 @14:26

Loriana Kuka ka humbur rastin të kualifikohet për herë të parë në karrierë në finale të Kampionatit Evropian.

Xhudistja jonë është mposhtur në gjysmëfinale me Ippon nga holandezja, Guusje Steenhuis, e cila ka qenë nënkampione e Evropianit të vitit 2019.

Kuka tani do të luajë ndeshjen e fundit për medalje të bronztë, ku do të takohet me xhudisten Fanny Estelle Posvite nga Franca.


 
Të gjitha lajmet nga Xhudo