Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HENDBOLL

Sot fillon Superliga në hendboll

Sot fillon Superliga në hendboll


22 September, 2021 @13:05

Sot fillon stinori i ri 2021/22 në Superligën e Kosovës në hendboll.

Trepça e pret Vëllaznimin nga ora 18:00, kurse nga ora 18:30 takohen Rahoveci e Deçani.

Kampionja aktuale Besa Famgas nga ora 19:00 të enjtën, do të përballet me Prishtinën, derisa edhe Drenica e Kastrioti takohen nga ora 19:00.

Ndeshja Zhegra - Llapi është shtyrë për javën e ardhshme.


TAEKWONDO

Jon Gashi i artë në Stamboll

Të tjera

Jon Gashi i artë në Stamboll

20/09/21 @ 22:11

ORARI I KOSOVËS

Grupi dhe orari i ndeshjeve të Kosovës për Botërorin ‘23

FHK Superliga

Grupi dhe orari i ndeshjeve të Kosovës për Botërorin ‘23

20/09/21 @ 22:02

EHF CUP

Trepça bart shpresat në ndeshjen e kthimit

FHK Superliga

Trepça bart shpresat në ndeshjen e kthimit

18/09/21 @ 22:30

US OPEN 2021

Medvedev fantastik në finale, mposht Djokovicin

Tenis

Medvedev fantastik në finale, mposht Djokovicin

13/09/21 @ 00:45

ITALIAN GP

Hamilton e Verstappen jashtë, Ricciardo triumfon në Itali

Të tjera

Hamilton e Verstappen jashtë, Ricciardo triumfon në Itali

12/09/21 @ 16:18

US OPEN 2021

Emma Raducanu i sjell Britanisë triumf pas 44 vitesh

Tenis

Emma Raducanu i sjell Britanisë triumf pas 44 vitesh

12/09/21 @ 00:58

EHF CUP

Vëllaznimi mposhtet nga Käerjeng

FHK Superliga

Vëllaznimi mposhtet nga Käerjeng

11/09/21 @ 20:20

ORARI I KOSOVËS

Grupi dhe orari i ndeshjeve të Kosovës për Botërorin ‘23

FHK Superliga

Grupi dhe orari i ndeshjeve të Kosovës për Botërorin ‘23

20/09/21 @ 22:02

EHF CUP

Trepça bart shpresat në ndeshjen e kthimit

FHK Superliga

Trepça bart shpresat në ndeshjen e kthimit

18/09/21 @ 22:30

EHF CUP

Vëllaznimi mposhtet nga Käerjeng

FHK Superliga

Vëllaznimi mposhtet nga Käerjeng

11/09/21 @ 20:20

HENDBOLL

Vëllaznimi i gatshëm për debutimin evropian

FHK Superliga

Vëllaznimi i gatshëm për debutimin evropian

10/09/21 @ 18:37

NGA FEDERATA

Garat evropiane, shtyejnë startin e Superligës!

FHK Superliga

Garat evropiane, shtyejnë startin e Superligës!

30/08/21 @ 22:26

HENDBOLL

Edicioni i ri në hendboll fillon me derbi

FHK Superliga

Edicioni i ri në hendboll fillon me derbi

24/08/21 @ 17:04

HENDBOLL

Më 11 shtator fillon edicioni i ri i garave

FHK Superliga

Më 11 shtator fillon edicioni i ri i garave

23/08/21 @ 19:09

KOSOVA U19

Kosova U19 pëson nga Holanda në Kampionatin Evropian

FHK Superliga

Kosova U19 pëson nga Holanda në Kampionatin Evropian

17/08/21 @ 20:38

HENDBOLL

Kosova U19 vendoset në Letoni

FHK Superliga

Kosova U19 vendoset në Letoni

16/08/21 @ 10:38

TOKYO 2020 — HENDBOLL

Franca, e artë olimpike në hendboll

Lojërat Olimpike/FHK Superliga

Franca, e artë olimpike në hendboll

07/08/21 @ 16:13


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga