Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA U19 (F)

Vjen fitorja e parë e Kosovës U19 në hendboll

Vjen fitorja e parë e Kosovës U19 në hendboll


12 July, 2021 @20:10

Vashat e Kosovës U19 në hendboll, kanë regjistruar fitoren e parë në kuadër të Evropianit të Divizionit B, duke e mposhtur Bosnje dhe Hercegovinën me rezultat 30-28.

Kosova pas 2 humbjeve ndaj Holandës dhe Ishujve Faroe, arriti një fitore të rëndësishme ndaj Bosnjës.

Ndeshjen e radhës vashat e Kosovës do të luajnë kundër Maqedonisë Veriore.

TABELA AKTUALE

GRUPI B2

1.Holanda 2-0
2.Ishujt Faroe 1-0
3.Maqedonia Veriore 1-0
4.Kosova 1-2
5.Bosnja e Hercegovina 0-3


SHPRESAT

33 lojtare në test para evropianit

FHK Superliga

33 lojtare në test para evropianit

12/07/21 @ 15:53

HENDBOLL

KH Vëllaznimi në EHF European Cup

FHK Superliga

KH Vëllaznimi në EHF European Cup

08/07/21 @ 17:22

FITORE E VAJZAVE

Mulaj 9 gola, Kosova fiton

FHK Superliga

Mulaj 9 gola, Kosova fiton

06/07/21 @ 13:57

F1

Edhe sivjet anulohet Melbourne GP

Motosports

Edhe sivjet anulohet Melbourne GP

06/07/21 @ 09:13

TOKYO 2020

Kompletohen grupet për Lojërat Olimpike në basketboll

Lojërat Olimpike

Kompletohen grupet për Lojërat Olimpike në basketboll

05/07/21 @ 16:43

TOKYO 2020

Çekia për herë të parë në Lojërat Olimpike, eliminon Greqinë

Lojërat Olimpike

Çekia për herë të parë në Lojërat Olimpike, eliminon Greqinë

05/07/21 @ 08:59

TOKYO 2020

Edhe Gjermania në Lojërat Olimpike

Lojërat Olimpike

Edhe Gjermania në Lojërat Olimpike

04/07/21 @ 23:58

TOKYO 2020

Italia eliminon Serbinë në Beograd, kualifikohet në Tokyo 2020

Lojërat Olimpike

Italia eliminon Serbinë në Beograd, kualifikohet në Tokyo 2020

04/07/21 @ 23:18

SHPRESAT

33 lojtare në test para evropianit

FHK Superliga

33 lojtare në test para evropianit

12/07/21 @ 15:53

HENDBOLL

KH Vëllaznimi në EHF European Cup

FHK Superliga

KH Vëllaznimi në EHF European Cup

08/07/21 @ 17:22

FITORE E VAJZAVE

Mulaj 9 gola, Kosova fiton

FHK Superliga

Mulaj 9 gola, Kosova fiton

06/07/21 @ 13:57

HENDBOLL

FHK vlerësohet nga kundërshtarët për organizimin e turneut kualifikues

FHK Superliga

FHK vlerësohet nga kundërshtarët për organizimin e turneut kualifikues

11/06/21 @ 19:32

HENDBOLL

Kosova me mungesa, mposhtet nga Portugalia

FHK Superliga

Kosova me mungesa, mposhtet nga Portugalia

05/06/21 @ 22:40

HENDBOLL

Vashat e Kosovës me mungesa, regjistrojnë fitoren e dytë

FHK Superliga

Vashat e Kosovës me mungesa, regjistrojnë fitoren e dytë

04/06/21 @ 21:56

HENDBOLL

Kosova (F) e nis me fitore kualifikimet për EURO 2022

FHK Superliga

Kosova (F) e nis me fitore kualifikimet për EURO 2022

03/06/21 @ 21:39

HENDBOLL

Prishtina nesër nis nikoqirllëkun për kualifikimet e “Euro 2022”

FHK Superliga

Prishtina nesër nis nikoqirllëkun për kualifikimet e “Euro 2022”

02/06/21 @ 17:03

KOSOVA (F)

Kosova (F) zhvillon stërvitjen para kualifikimeve

FHK Superliga

Kosova (F) zhvillon stërvitjen para kualifikimeve

26/05/21 @ 22:18

HENDBOLL

Shpallet lista e Kosovës për tri ndeshjet e qershorit

FHK Superliga

Shpallet lista e Kosovës për tri ndeshjet e qershorit

24/05/21 @ 21:52


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga