Të gjitha lajmet

VIDEO

Kosova nuk ndalet në xhudo, edhe Loriana me medalje në Katar

Kosova nuk ndalet në xhudo, edhe Loriana me medalje në Katar


13 January, 2021 @16:02

Pas “hat trick-ut” të medaljeve brenda një dite në Doha të Katarit, ekipi përfaqësues i Kosovës në xhudo sot është stolisur edhe me medaljen e katërt.

Kësaj radhe flamuri kosovar është ngritur në podium nëpërmjet xhudistet Loriana Kuka, e cila e fitoi medaljen e bronztë në mastersin e Katarit.

Kuka e mposhti me ippon në shënim të artë xhudisten Natalie Powel të Britanisë së Madhe.


PING PONG

Priping organizon turne pingpongu për Kroacinë

Të tjera

Priping organizon turne pingpongu për Kroacinë

13/01/21 @ 09:48

DRITON KUKA

“Ndër ditët më të bukura të jetës”

Të tjera

“Ndër ditët më të bukura të jetës”

11/01/21 @ 18:00

XHUDO

Edhe Nora Gjakova me medalje, Kosova bënë “hat-trick” në xhudo!

Të tjera

Edhe Nora Gjakova me medalje, Kosova bënë “hat-trick” në xhudo!

11/01/21 @ 17:32

XHUDO

Majlinda fiton të bronztën në Doha

Të tjera

Majlinda fiton të bronztën në Doha

11/01/21 @ 17:23

XHUDO

Super Distria Krasniqi, e artë në Doha!

Të tjera

Super Distria Krasniqi, e artë në Doha!

11/01/21 @ 15:37

XHUDO

Nora Gjakova mund serben për të kaluar në çerekfinale

Të tjera

Nora Gjakova mund serben për të kaluar në çerekfinale

11/01/21 @ 11:51

KOMITETI OLIMPIK

KOK përzgjedhë 10 bursistë “Shpresa Olimpike 2021”

Të tjera

KOK përzgjedhë 10 bursistë “Shpresa Olimpike 2021”

20/01/21 @ 17:42

FTK

Vesa Gjinaj shpresë olimpike

Të tjera

Vesa Gjinaj shpresë olimpike

20/01/21 @ 14:12

HENDBOLL

Prishtina anulon mbledhjen e kuvendit

Të tjera

Prishtina anulon mbledhjen e kuvendit

18/01/21 @ 20:11

HENDBOLL

Gjyqtarët e FHK-së fillojnë me ndeshje evropiane

Të tjera

Gjyqtarët e FHK-së fillojnë me ndeshje evropiane

18/01/21 @ 19:14

HENDBOLL

Dy përforcime te Trepça në hendboll

Të tjera

Dy përforcime te Trepça në hendboll

17/01/21 @ 19:39

XHUDO

IJF lëvdon ekipin kosovar dhe trajnerin Kuka

Të tjera

IJF lëvdon ekipin kosovar dhe trajnerin Kuka

15/01/21 @ 15:13

FUTSAL

Barcelona - Prishtina transmetohet në TV

Të tjera

Barcelona - Prishtina transmetohet në TV

15/01/21 @ 15:04

HENDBOLL

Sot fillon afati kalimtar në hendboll

Të tjera

Sot fillon afati kalimtar në hendboll

15/01/21 @ 10:35

PRISHTINË

PriPing zgjedh kryetarin e ri të klubit

Të tjera

PriPing zgjedh kryetarin e ri të klubit

14/01/21 @ 23:03

HENDBOLL

Prishtina riorganizohet në hendboll, paralajmëron kuvendin zgjedhor

Të tjera

Prishtina riorganizohet në hendboll, paralajmëron kuvendin zgjedhor

14/01/21 @ 20:35


Të gjitha lajmet nga Të tjera