Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HENDBOLL

Kosova U19 vendoset në Letoni

Kosova U19 vendoset në Letoni


Teksti: FHK

16 August, 2021 @10:38

Kosova U19 tashmë është vendosur në Riga të Letonisë ku mbahet Evropiani i Divizionit B.

Kosova është në Grupin A së bashku me Holandën, Turqinë dhe Malin e Zi.

Ndeshja e parë e Kosovës U19 e zhvillon sot me fillim nga ora 18:00 ndaj Turqisë.

Të martën është ndeshja me Holandën, ndërsa të enjten me Malin e Zi.


ITF JUNIOR

Vesa Gjinaj kampione, fiton në finale 2-1

Tenis

Vesa Gjinaj kampione, fiton në finale 2-1

15/08/21 @ 13:08

TENIS

Vesa Gjinaj në finale

Tenis

Vesa Gjinaj në finale

14/08/21 @ 16:53

TOKYO 2020

Përfundojnë Lojërat Olimpike, Kosova lë 50 shtete prapa

Lojërat Olimpike

Përfundojnë Lojërat Olimpike, Kosova lë 50 shtete prapa

08/08/21 @ 19:44

TOKYO 2020

Brazili për herë të dytë rresht i artë në futboll

Lojërat Olimpike

Brazili për herë të dytë rresht i artë në futboll

07/08/21 @ 18:47

TOKYO 2020 — HENDBOLL

Franca, e artë olimpike në hendboll

Lojërat Olimpike/FHK Superliga

Franca, e artë olimpike në hendboll

07/08/21 @ 16:13

TOKYO 2020

Për të katërtën herë rresht, SHBA e artë në basketboll

Lojërat Olimpike

Për të katërtën herë rresht, SHBA e artë në basketboll

07/08/21 @ 09:35

TOKYO 2020

Suedia për herë të dytë rresht pëson në finale, Kosovarja e argjendtë

Lojërat Olimpike

Suedia për herë të dytë rresht pëson në finale, Kosovarja e argjendtë

06/08/21 @ 18:55

TOKYO 2020 — HENDBOLL

Franca, e artë olimpike në hendboll

Lojërat Olimpike/FHK Superliga

Franca, e artë olimpike në hendboll

07/08/21 @ 16:13

Publikohen ftesat, U19 gati për evropian

FHK Superliga

Publikohen ftesat, U19 gati për evropian

30/07/21 @ 12:07

KOSOVA U17 - HENDBOLL

Nisin përgatitjet për ndeshjet e evropianit

FHK Superliga

Nisin përgatitjet për ndeshjet e evropianit

29/07/21 @ 09:49

HUMBJE E RADHËS

Kosova U19 mbyll evropianin në pozitë të parafundit

FHK Superliga

Kosova U19 mbyll evropianin në pozitë të parafundit

18/07/21 @ 12:22

EURO DIV B

Gjyqtarë nga Kosova në evropian

FHK Superliga

Gjyqtarë nga Kosova në evropian

18/07/21 @ 09:47

EURO DIV B

Kosova U19 mposhtet thellë nga Islanda U19

FHK Superliga

Kosova U19 mposhtet thellë nga Islanda U19

17/07/21 @ 16:14

KOSOVA U19 NË EURO DIV B

Pas humbjes, sot ndeshjet për plasman përfundimtar

FHK Superliga

Pas humbjes, sot ndeshjet për plasman përfundimtar

17/07/21 @ 09:54

HENDBOLL I KOSOVËS

Ka filluar afati kalimtar

FHK Superliga

Ka filluar afati kalimtar

17/07/21 @ 09:44

KOSOVA U19 (F)

Vjen fitorja e parë e Kosovës U19 në hendboll

FHK Superliga

Vjen fitorja e parë e Kosovës U19 në hendboll

12/07/21 @ 20:10

SHPRESAT

33 lojtare në test para evropianit

FHK Superliga

33 lojtare në test para evropianit

12/07/21 @ 15:53


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga