Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EPËRSI E MYSAFIRËVE PAS PJESËLOJËS

7 pikë dallim pas pjesës së parë në Gjakovë

7 pikë dallim pas pjesës së parë në Gjakovë


15 January, 2023 @17:55

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Vëllaznimi-PejaShani Nushi, ndërsa mysafirët kanë marrë avantazhin 7 pikësh pas 20-minutave lojë me 31-38 [15-15, 16-23].

Më efikasi te Peja pas pjesës së parë është Brad Waldow me 10 pikë, ndërsa te vendasit po dallohet Damonte Dodd me 7 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga