Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli-Peja

Highlights: Ylli-Peja


15 October, 2023 @21:53

Pas një ndeshjeje interesante dhe të luftuar deri në çerekun e tretë fortë, Ylli ka pësuar nga Peja, ku këta të fundit kanë treguar forcën duke ruajtur pamposhtshmërinë në Superligë.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga