Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TENIS

KT Kalaja organizon turne të tenisit për grupmoshat U14

KT Kalaja organizon turne të tenisit për grupmoshat U14


1 March, 2021 @18:29

Klubi i tenisit Kalaja nga Prizreni, në bashkëpunim me Federatën e Tenisit të Kosovës, do të organizojë turne për tenistët e grupmoshave nën 14 vjeç.

Turneu do të organizohet më 6-7 mars, ndërsa të interesuarit për pjesëmarrje duhet të paraqiten deri më 5 mars nëpërmjet e-mailit sipas njoftimit të mëposhtëm të FTK-së.


 
Të gjitha lajmet nga Tenis