Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: BASHKIMI-TREPÇA

Bashkimi zbut dallimin, para çerekut të fundit

Bashkimi zbut dallimin, para çerekut të fundit


26 February, 2023 @19:22

Kur kanë mbetur edhe 10 minuta lojë, me çerekun e tretë të fituar 22-19 Bashkimi ka afruar rezultatin e përgjithshëm në Bashkimi 63-68 Trepça. Samardo Samuels me 15 pikë është më efikasi te Bashkimi, ndërsa te Trepça po dallohet Ken Brown me 17 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga