Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VOLEJBOLL

KVF Dukagjini kampion i Ligës së Parë

KVF Dukagjini kampion i Ligës së Parë


17 May, 2021 @18:19

Klubi i volejbollit Dukagjini është shpallur kampion i Ligës së Parë në konkurrencën e vajzave.

Dukagjini pas një sezoni të mirë, arriti të ishte skuadra më e suksesshme, duke u kurorëzuar me titullin e kampionit.

Trofeun e kampionit, ua dorëzoi presidenti i DVK-së Bahri Gjinovci, kurse medaljet i ndanë sekretari i përgjithshëm Valon Nikqi dhe komesari i garave Lulzim Gërguri.

Për Dukagjinin ky është suksesi më i madh në histori të klubit.


TENIS

Vesa Gjinaj në xhiron e dytë të turneut “Tirana Open J5”

Tenis

Vesa Gjinaj në xhiron e dytë të turneut “Tirana Open J5”

17/05/21 @ 18:01

VUSHTRRIA - ISTOGU

Vushtrria kampione e Kosovës

FHK Superliga

Vushtrria kampione e Kosovës

15/05/21 @ 22:27

NOT

Arti Krasniqi i 30-ti në Kampionatin Evropian

Të tjera

Arti Krasniqi i 30-ti në Kampionatin Evropian

14/05/21 @ 11:22

VOLEJBOLL

Vashat e Kosovës ende pa fitore

Të tjera

Vashat e Kosovës ende pa fitore

13/05/21 @ 23:15

TITULLI TE BESA

Të pakonkurrencë, titulli i tetë rresht për Besa Famgas

FHK Superliga

Të pakonkurrencë, titulli i tetë rresht për Besa Famgas

13/05/21 @ 00:39

HENDBOLL

Prishtina e Besa Famgas para ndeshjes së dytë finale

FHK Superliga

Prishtina e Besa Famgas para ndeshjes së dytë finale

11/05/21 @ 17:04

VOLEJBOLL

KV Peja, kampione e Kosovës në volejboll!

Të tjera

KV Peja, kampione e Kosovës në volejboll!

09/05/21 @ 08:58

BOKS

Donjeta Sadiku në Tokio 2020

Lojërat Olimpike/Të tjera

Donjeta Sadiku në Tokio 2020

15/06/21 @ 18:58

ATLETIKË

Hajdari, Kryeziu, Ramadani, Deliu e Rysha - sjellin medalje

Të tjera

Hajdari, Kryeziu, Ramadani, Deliu e Rysha - sjellin medalje

06/06/21 @ 10:33

BOKS

Donjeta Sadiku humb ndeshjen dhe rastin për Olimpiadë

Të tjera

Donjeta Sadiku humb ndeshjen dhe rastin për Olimpiadë

04/06/21 @ 20:34

BOKS

Donjeta Sadiku synon normën olimpike nga Parisi

Të tjera

Donjeta Sadiku synon normën olimpike nga Parisi

02/06/21 @ 16:36

KARATE

Nishevci flet pas medaljes historike, shpreh mirënjohje për këta persona…

Të tjera

Nishevci flet pas medaljes historike, shpreh mirënjohje për këta persona…

22/05/21 @ 19:33

KARATE

Fortesa Orana, e pesta në Evropian

Të tjera

Fortesa Orana, e pesta në Evropian

22/05/21 @ 13:41

KARATE

Herolind Nishevci fiton medalje të bronztë në Evropian

Të tjera

Herolind Nishevci fiton medalje të bronztë në Evropian

22/05/21 @ 11:57

KARATE

Karateistet e Kosovës përfundojnë në vendin e shtatë në Evropian

Të tjera

Karateistet e Kosovës përfundojnë në vendin e shtatë në Evropian

21/05/21 @ 16:18

KARATE

Karateistet kosovare shënojnë fitore ndaj Polonisë

Të tjera

Karateistet kosovare shënojnë fitore ndaj Polonisë

21/05/21 @ 00:13

KARATE

Edhe Herolind Nishevci siguron luftën për medalje

Të tjera

Edhe Herolind Nishevci siguron luftën për medalje

19/05/21 @ 16:35


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera