Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

UEFA FUTSAL CUP

Nikars - Feniks, nis Elite Round

Nikars - Feniks, nis Elite Round


24 November, 2016 @8:25

Dueli ndërmjet Nikarsit letonez dhe Feniksit nga Kosova do të hap duelet e xhiros së parë të Grupit A të Futsall Kupës së UEFA-së sot, që mbahet në Kazakistan.

Ndeshja fillon në ora 13 me kohën tonë dhe mund të shikohet këtu:


SKIJIM

FSK konfirmon garën në Brezovicë

Të tjera

FSK konfirmon garën në Brezovicë

23/11/16 @ 15:35

HENDBOLL

Shqiponja kupton kundërshtarin në garat evropiane

FHK Superliga

Shqiponja kupton kundërshtarin në garat evropiane

22/11/16 @ 18:54

UEFA FUTSAL CUP

Feniksi niset për Elite Round të UEFA-së

Të tjera

Feniksi niset për Elite Round të UEFA-së

21/11/16 @ 13:48

TENIS

Roger Federer përgëzon rivalët

Tenis

Roger Federer përgëzon rivalët

21/11/16 @ 12:38

SUPERLIGA FUTSALL

Feniksi bindshëm, Liburni barazon me Besën

Të tjera

Feniksi bindshëm, Liburni barazon me Besën

21/11/16 @ 12:03

ATP WORLD TOUR FINALS

Triumfon Murray, e mbyll vitin si i pari në ranglistë

Tenis

Triumfon Murray, e mbyll vitin si i pari në ranglistë

20/11/16 @ 21:39

ATP WORLD FINALS

Murray vs. Djokovic, për kreun e ranglistës

Tenis

Murray vs. Djokovic, për kreun e ranglistës

20/11/16 @ 17:25

LIGA E PARË FUTSALL

Prizreni përjeton humbjen e parë

Të tjera

Prizreni përjeton humbjen e parë

14/11/16 @ 12:41

FUTSALL SUPERLIGA

Feniksi shkatërron gjithçka para vetes

Të tjera

Feniksi shkatërron gjithçka para vetes

14/11/16 @ 08:50

FINALJA E KOSOVËS

Pas 3 viteve, KT Prizreni ia ‘dorëzon’ titullin KT Prishtinës

Tenis

Pas 3 viteve, KT Prizreni ia ‘dorëzon’ titullin KT Prishtinës

14/11/16 @ 08:18

BOKS

Donjeta Sadiku në Tokio 2020

Lojërat Olimpike/Të tjera

Donjeta Sadiku në Tokio 2020

15/06/21 @ 18:58

ATLETIKË

Hajdari, Kryeziu, Ramadani, Deliu e Rysha - sjellin medalje

Të tjera

Hajdari, Kryeziu, Ramadani, Deliu e Rysha - sjellin medalje

06/06/21 @ 10:33

BOKS

Donjeta Sadiku humb ndeshjen dhe rastin për Olimpiadë

Të tjera

Donjeta Sadiku humb ndeshjen dhe rastin për Olimpiadë

04/06/21 @ 20:34

BOKS

Donjeta Sadiku synon normën olimpike nga Parisi

Të tjera

Donjeta Sadiku synon normën olimpike nga Parisi

02/06/21 @ 16:36

KARATE

Nishevci flet pas medaljes historike, shpreh mirënjohje për këta persona…

Të tjera

Nishevci flet pas medaljes historike, shpreh mirënjohje për këta persona…

22/05/21 @ 19:33

KARATE

Fortesa Orana, e pesta në Evropian

Të tjera

Fortesa Orana, e pesta në Evropian

22/05/21 @ 13:41

KARATE

Herolind Nishevci fiton medalje të bronztë në Evropian

Të tjera

Herolind Nishevci fiton medalje të bronztë në Evropian

22/05/21 @ 11:57

KARATE

Karateistet e Kosovës përfundojnë në vendin e shtatë në Evropian

Të tjera

Karateistet e Kosovës përfundojnë në vendin e shtatë në Evropian

21/05/21 @ 16:18

KARATE

Karateistet kosovare shënojnë fitore ndaj Polonisë

Të tjera

Karateistet kosovare shënojnë fitore ndaj Polonisë

21/05/21 @ 00:13

KARATE

Edhe Herolind Nishevci siguron luftën për medalje

Të tjera

Edhe Herolind Nishevci siguron luftën për medalje

19/05/21 @ 16:35


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera