Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BOKS

Nipi i Muhammed Ali-së, fillon karrierën me nokaut

Nipi i Muhammed Ali-së, fillon karrierën me nokaut


16 August, 2021 @23:10

Nipi i legjendës Muhammed Ali, Nico Ali Walsh, ka nisur karrierën e tij me nokaout.

Nico Ali Walsh e mposhti kundërshtarin Jordan Weeks, në raundin e parë.

Walsh fitoren ia dedikoi gjyshit të tij Muhammed Ali-së.


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera