Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VOLEJBOLL

Rezultatet e xhiros VIII dhe orari i xhiros IX në volejboll

Rezultatet e xhiros VIII dhe orari i xhiros IX në volejboll


30 November, 2018 @16:02

Janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së tetë të Superligës së meshkujve dhe asaj të femrave në volejboll.

Java e nëntë do ta përmbyll sezonin vjeshtor të Superligës.

REZULTATET LIGA E FEMRAVE // XHIRO VIII

Ulpiana - Skenderaj 0:3

Ferizaj - Kastrioti 0:3

M Technologie - Prishtina 3:1

Gryka - Vushtrria 3:1

Feronikeli - Drita 0:3

REZULTATET SUPERLIGA MESHKUJT // XHIRO VIII

Luboteni - AS Vushtrria 3:0

Prishtina Volley - Theranda 3:2

Peja - Vëllaznimi 3:0

Ulpiana - Shpella 1:3

ORARI i XHIROS IX FEMRAT

Drita - Ulpiana

Vushtrria - Feronikeli

Prishtina - Gryka

Kastrioti - M Technologie

Skenderaj - Ferizaj

ORARI I XHIROS IX MESHKUJT

Theranda - Luboteni

Vëllaznimi - Prishtina Volley

Shpella - Peja

Drenica - Ulpiana

AS Vushtrria - Drita


 
Të gjitha lajmet nga Të tjera