Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - PRISHTINA

Ç3: Epërsia ngritet në 31, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Epërsia ngritet në 31, edhe 10 minuta lojë


3 October, 2021 @18:32

Ylli e dominoi edhe çerekun e tretë.

Rezultati aktual është 78-47 për skuadrën suharekase.

Mikaile Tmusic me 21 pikë është më i miri te Ylli, kurse te Prishtina Meriton Ismaili me 18 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga