Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Trepça-Vëllaznimi

Highlights: Trepça-Vëllaznimi


15 October, 2023 @22:23

Trepça ka shënuar fitore të rëndësishme sonte ndaj Vëllaznimit në kuadër të xhiros së katërt të Superligës, pas lojës më të mirë të treguar në pjesë të dytë të ndeshjes, pasi që në pjesën e parë gjithçka ishte ngushtë.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga