Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TENIS

Në fundjavë organizohet turneu “Sporek Juniors 2021”

Në fundjavë organizohet turneu “Sporek Juniors 2021”


18 May, 2021 @10:52

Klubi i Tenisit Sporek, në bashkëpunim me Federatën e Tenisit të Kosovës, këtë fundjavë më 22 dhe 23 maj organizojnë turneun “Sporek Juniors 2021” për kategorinë U16.

Turneu do të mbahet te fushat e tenisit te qendra sportive “Sezai Surroi” në Prizren.

Paraqitja e garuesve për pjesëmarrje bëhet nëpërmjet e-mailit ([email protected], CC: [email protected]), ndërsa afati i paraqitjes është deri më 21.05.2021 në ora 17:00


 
Të gjitha lajmet nga Tenis