Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF BASHKIMI - KBF TREPÇA

21 fitore rresht, KBF Bashkimi 1 fitore larg finales

21 fitore rresht, KBF Bashkimi 1 fitore larg finales


21 March, 2023 @22:57

Skuadra më në formë në Ligën e Femrave, KBF Bashkimi, serinë e fitoreve ka vazhduar edhe në Play Off.

Në ndeshjen e parë të Play Offit, KBF Bashkimi e mposhti me lehtësi KBF Trepçën me rezultat 75-53.

SKEMA E PLAY OFFIT

Vashat e Bashkimit e kishin përfunduar stinorin e rregullt me 20 fitore e 0 humbje, dhe tani janë 1 fitore larg finales.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave