Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIA SHKON NË NDESHJEN E PESTË DHE TË FUNDIT

Highlights: KBF Prishtina - KBF Bashkimi

Foto: KBFPrishtin/ fb

Highlights: KBF Prishtina - KBF Bashkimi


8 April, 2023 @16:56

Ndeshja e katërt e serisë finale, me dominim të plotë të Prishtinës që barazoi serinë në 2-2! Dueli i luftuar me mbrojtje të fortë të bardhekaltërave ka bërë që seria të shkojë në përballjen vendimtare - të pestën që luhet të martën.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave