Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

U16 VAJZAT

Peja 03 fiton Kupën e U16

Peja 03 fiton Kupën e U16


12 April, 2023 @2:14

Peja 03 është fituese e Kupës U16 në konkurrencën e femrave. Skuadra pejane në një finale shumë interesante ka mundur KBF Prishtinën me rezultat 47:43.
Takimi ka qenë shumë interesant, duke u vendosur në fund, ndërsa pjesa e parë kishte përfunduar 20:20, që dëshmon për rivalitetin e madh në parket.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave