Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: KBF Bashkimi - KBF Prishtina

Foto: KBFBashkimi/ fb

Highlights: KBF Bashkimi - KBF Prishtina


5 April, 2023 @13:54

Ekipi i KBF Bashkimit ka arritur që të shuajë epërsinë e Prishtinës në ndeshje, për ta fituar atë në fund me pikët e Aulona Muhadrit, që është treguar e saktë në tentimet e saja në 2-3 minutëshin e çerekut të fundit.

Fitorja, bën që seria finale e PlayOffit të Ligës së Femrave të jetë aktualisht KBF Bashkimi 2-1 KBF Prishtina, ndërsa skuadra që arrin tre fitore së pari, bëhet kampione.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave