Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ACADEMIC - PRISHTINA

Academic - Prishtina, rezultati i pjesës së parë

TOPSPORTI / ARKIV

Academic - Prishtina, rezultati i pjesës së parë


22 December, 2021 @17:10

Ka përfunduar pjesa e parë mes Academic Plovdivit dhe Prishtinës, që mes vete po përballen në kuadër të Ligës Ballkanike.

Pas 20 minutave lojë në Bullgari, rezultati shënon 32-36 në të mirë të Prishtinës.

Më i miri te Prishtina deri më tash është Dachon Burke me 12 pikë, kurse te Academic Plovdivi po veçohet Anthony Gugino me 7 pikë.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga