Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FBK

Afati kalimtar në basketboll, FBK cakton datat

TOPSPORTI / ARKIV

Afati kalimtar në basketboll, FBK cakton datat


Teksti: FBK

19 December, 2021 @15:59

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) ka njoftuar sot që afati kalimtar për lojtarë/e vendorë dhe të huaj/a fillon më 20 dhjetor (e hënë), ndërsa do të përfundojë më 30 dhjetor në ora 16:00.

Të gjitha transferimet e lojtarëve/eve duhet të paraqiten në postën elektronike, duke respektuar procedurat e afatit kalimtar.

Klubet kanë mundësi të bëjnë transferimet brenda afatit kalimtar, që nuk pritet të jenë të pakta, varësisht nga synimet që kanë, ndërsa në stinorin pranveror pritet një garë shumë interesante dhe rivalizuese.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga