Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF PRISHTINA

Arbnore Përquku kthehet te KBF Prishtina

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Arbnore Përquku kthehet te KBF Prishtina


26 August, 2021 @15:04

Njëra ndër basketbollistet më të mirë në histori të Ligës së Femrave, Arbnore Përquku, është rikthyer te KBF Prishtina.

Lajmin e bëri të ditur Përquku përmes një njoftimi në llogarinë e saj zyrtare.

Arbnore Përquku së fundi ishte pjesë e Penzës ku arriti të shpallet kampione e sezonës 2020/21.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave