Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Balarabe dhe Tolefree me pikë dyshifrore, mbyllet pjesa e parë

Balarabe dhe Tolefree me pikë dyshifrore, mbyllet pjesa e parë


7 February, 2021 @14:45

Ka përfunduar pjesa e parë në finalen KBF Prishtina - KBF Bashkimi.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 31-33 në favor të Bashkimit.

Aisha Balarabe me 12 pikë është më e mira deri më tani te skuadra prizrenase, kurse te Prishtina Alexis Tolefree me 10 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave