Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI (F)

Bashkimi (F) rikthen Haywoodin në skuadër

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

Bashkimi (F) rikthen Haywoodin në skuadër


20 August, 2019 @15:30

Nënkampionet e Ligës së Femrave në basketboll, vajzat e Bashkimit, e rikthyen në skuadër ish-lojtaren, Khadija Brown-Haywood.

Haywood ishte pjesë e Bashkimit në stinorin 2017/18 dhe luajti njërin ndër rolet kryesore në titullin e fituar për skuadrën prizrenase.

Bashkimi përveç Haywoodit, në skuadër ka shtuar edhe Saranda Dacin dhe Arbnore Përqukun.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave